DATERA

DATERA je první a jediný partner společnosti INFINIDAT v České Republice.
DATERA je take oprávněna poskytovat podporu první a druhé úrovně na disková pole InfiniBox.

INFINIDAT

INFINIDAT byl založen v roce 2011 týmem expertů z oblasti ukládání dat. INFINIDAT a jeho technický tým je postaven kolem Mosheho Yanaie, který je tvůrcem diskových polí EMC Symmetrix a IBM XIV. Cílem týmu bylo vytvořit diskové úložiště bez kompromisů mezi cenou, kapacitou, funkcionalitou a výkonností.

Dokumenty ke stažení

InfiniBox

Unifikované řešení poskytující
blokový i NAS přístup
k datům.

 

InfiniBox je vysoce výkonné enterprise diskové pole eliminující problémy s výkonností, dostupností a škálovatelnosti umožňující provozovat kritické business aplikace. Díky konceptu softwarově definovaných úložišť a naprosté abstrakci od standardního hardware umožňuje řešení od INFINIDAT nabízet vysoce výkonné, dostupné a jednoduše provozovatelné úložiště.

Infinibox je navržen s cílem co nejvíce zjednodušit konfiguraci a správu diskového pole. Administrátor diskového pole InfiniBox nemusí být odborníkem v oblasti diskových polí a přesto je schopen intuitivně a kvalitně diskové pole spravovat.

InfiniBox, v jehož jádru je patentovaná technologie od společnosti INFINIDAT, nabízí extrémně vysokou propustnost a výkon konkurující i mnohým all-flash polím. Velmi vysokého výkonu je dosaženo při zachování extrémně nízkých zpožděních. InfiniBox dosahuje propustnosti 3-12,5 GB/s a rychlosti 300.000 až 1.000.000 IO/s při spotřebě od 2,5KW.

InfiniBox je svým návrhem jedinečný také v oblasti vysoké dostupnosti a celkové ochrany dat. InfiniBox poskytuje dostupnost 99,99999%. Infinibox je schopen velmi rychlého tzv. “rebuildu” po ztrátě disku. Zotavení po ztrátě disků probíhá u diskového pole InfiniBox v řádu desítek minut.

 

 

Konzultace